top of page
Untitled_Artwork 2.png

Dvě sestry s jedním společným snem

Jsme MAKE IT agency, marketingová agentura ze Zlínského kraje, kterou založily dvě sestry s jedním společným snem – pomáhat firmám růst.

Chtěly jsme se zaměřit na individuální potřeby každého klienta a nabídnout jim přesně to, co potřebují. Rozhodly jsme se tedy spojit naše síly, zkušenosti a vášeň pro marketing a založit vlastní agenturu.

Našimi ideálními zákazníky jsou firmy, které si uvědomují důležitost marketingu a chtějí investovat do svého růstu. Ať už jste malý podnikatel nebo velká korporace, vždy se snažíme najít řešení přesně na míru vašim potřebám. Věříme, že úspěch je založen na spolupráci a vzájemné důvěře, proto si zakládáme na osobním přístupu a dlouhodobých vztazích s našimi klienty.

Jsme pevně přesvědčeny, že klíčem k úspěchu je učení a inovace. Proto se neustále vzděláváme a sledujeme nejnovější trendy v oboru, abychom vám mohly nabídnout ty nejefektivnější strategie a nástroje. Navíc, jako rodinná firma můžeme zajistit flexibilitu, profesionalitu, ale také lidský přístup, protože bez toho to nejde.

Pokud máte zájem nechat nás společně s vámi tvořit příběh vaší značky, určitě nám nechejte zprávu v našem kontaktním formuláři a my se vám brzy ozveme.

bottom of page